תריס חשמלי לבית

תריס עם מנגנון חשמלי מבטיח יתרונות רבים והוא מתאים לעיצוב חלל הפנים של הבית. במאמר הבא נסביר מה מאפיין את התריס ונביא טיפים לבחירת דגמים מובילים

יש הרבה סוגים של תריסים חשמליים וכדאי להשתמש בהם כדי לעצב את חלל הפנים בבית. התריס מתאים לבתים פרטיים בגלל יתרונות שונים. ראשית, הוא נוח מאוד לתפעול ותחזוקה. אין צורך במאמץ פיזי על מנת לפתוח ולסגור את התריס, הוא מופעל עם שלט רחוק או כפתור שמותקן על הקיר והוא מיועד לבני משפחה בגילאים שונים. שנית, ניתן לייצר את התריסים מאלומיניום וכך להשתמש בהם בתור
מנגנון אבטחה יעיל.

אלו המאפיינים העיקריים של תריסים חשמליים לבית:

א. הצללה יעילה - אפשר לשלוט בצורה מדויקת ברמת ההצללה של התריס. השליטה מתבצעת על ידי שימוש במנגנון חשמלי יעיל. בעזרת לחיצת כפתור פשוטה ניתן להוריד או להעלות את התריס, לעצור אותו בנקודה מסוימת ולהחליט על רמת התאורה הטבעית שתחדור לתוך חלל הפנים.

ב. התאמה לחדרים - בבתים פרטיים בוחרים להשתמש בתריסים עם מנגנון חשמלי בעיקר בחדרי השינה והסלון. אלו חדרים שבהם יש חשיבות גדולה לתאורה הטבעית ולסוג השליטה בתריסים. יחד עם זאת, כדאי להביא בחשבון את היתרונות של התריס גם בחדרי שירותים, מקלחת ומטבח. כך ניתן ליצור אחידות בעיצוב הפנים של הבית וליהנות מנוחות גבוהה.

ג. מחירים אטרקטיביים -
המחירים של תריסים חשמליים ירדו באופן משמעותי בשנים האחרונות. הסיבה לכך היא גידול בהיצע ואפשרויות טכנולוגיות חדשות. כיום התריסים מיוצרים תוך שימוש במנגנונים אמינים, שלא מתקלקלים לעיתים קרובות וגם לא דורשים התקנה יקרה. המחירים הופכים את התריסים למוצר צריכה בסיסי וכדאי לנצל אותם.

מתי מחליפים את התריס?

כל אחד יכול להרשות לעצמו ליהנות מהיתרונות של המגנון החשמלי ולהחליף את התריסים הישנים. כדאי לעשות את זה כאשר משפצים את הבית, לפני שנכנסים לדירה חדשה או בעיצוב מחדש של חלל הפנים. התריסים הרגילים עשויים מחומרים קלים כמו פלסטיק או אלומיניום ויש תריסים שמתאימים למחסנים כי הם מיוצרים ממתכות כבדות וממוגנות. במילים אחרות, היצע התריסים גדול והיתרון החזותי שלהם מבטיח שביעות רצון לאורך זמן.

מומלץ לתקן את התקלות הנפוצות שנגרמות למנוע החשמלי על ידי רכישת תריסים שמיוצרים על ידי חברות מוכרות. אפשר להגיע לאולמות התצוגה כדי לראות מקרוב את ההבדלים בין התריסים, להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשמוע חוות דעת של לקוחות קודמים. רצוי לברר האם רכישת התריס כוללת התקנה והאם יש אחריות על המנגנון החשמלי.

תקלות בתריסים פותרים על ידי הזמנת טכנאי מנוסה. הטכנאי יכול לפתור את רוב התקלות שקשורות למנגנון החשמלי, או להחליף רכיבים שחוקים. עם זאת, התחזוקה השוטפת של התריסים לא דורשת מאמץ מיוחד או הוצאות בלתי צפויות.

 
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה