קבלן שיפוצים מקצועי

כשאנחנו חושבים על איש שיפוצים, אנחנו חושבים בדרך כלל על אדם עם ידי זהב שפשוט יודע לעשות כל מיני דברים בבית, יודע לעבוד עם גבס, להחליף קרמיקה באמבטיה, לעשות עבודות נגרות וריצוף ואם הוא מספיק זול, אז הוא מספיק טוב. אבל כשאתם רוצים באמת לשפץ את הבית שלכם, אתם רוצים יותר מזה. אתם רוצים קבלן שיפוצים מקצועי שעובד על פי עקרונות מקצועיים, על פי סטנדרטים מקצועיים ועל פי מדיניות שירות שתואמת את העידן בו אנו חיים. ישנם מספיק אנשים שיספרו לכם עד כמה זה חשוב וכמה עוגמת נפש הם נאלצו לחוות בגלל שלא הקפידו על כך. אז איך בוחרים קבלן שיפוצים מקצועי? על כך בשורות הבאות.
 
קבלן שיפוצים – קבלן רשום
בואו נשים את הדברים על השולחן – עבודה עם קבלן רשום הוא כלל מספר אחד בכל עבודת שיפוצים בבית. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה ששיפוץ חדר אמבטיה זה לא כמו שיפוץ בית שלם, שכולל גם תוספות בניה. על כן, כדאי ונכון להפעיל את השכל הישר ולעשות את זה בצורה הבאה   . ככלל, תמיד נכון להעדיף קבלן שיפוצים מקצועי שהוא קבלן רשום מאתר
היחידה לשיפוצים על פני כל אופציה אחרת. כשמדובר בפרויקט שיפוץ קטן ונקודתי, אפשר לוותר על זה אם יש לכם סיבות טובות ואם יש לכם אפשרות לתת אמון מלא באיש המקצוע שעומד לפניכם. בפרויקט שיפוץ נרחב יותר, זה כבר לא נתון לשיקול – אתם רוצים להקפיד על כך שאתם עובדים עם קבלן רשום בלבד, קבלן שמופיע בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון, ואין שום פשרות בעניין.
 
השוואת הצעות מחיר
דבר חשוב נוסף בתהליך של בחירת קבלן שיפוצים מקצועי הוא נושא הצעות המחיר. הצעת מחיר היא לא רק מסמך שמופיע עליו מספר, אותו אתם צריכים להשוות למספרים המופיעים בהצעות אחרות. הצעת מחיר היא מעין תכנית של כל תהליך השיפוץ וצריך לפרט בתוכו את כל הפעולות שיבוצעו ואת כל הפרטים הקטנים של הפעולות הללו. בפרויקט שיפוצים נרחב רצוי בכלל לבנות תכנית שיפוצים באמצעות מעצב פנים או אדריכל ולבקש הצעות מחיר שנצמדות אחד לאחד לתכנית השיפוצים. אם אין לכם תכנית כזאת, אתם רוצים לפחות שהצעות המחיר תהיינה מפורטות ככל שניתן ושהמציע יתחייב לכך שההצעה היא סופית ולא תהיינה כל תוספות או שינויים במחיר.
 
הסכם עבודה
בכל עבודת שיפוצים אתם רוצים לסגור הסכם עבודה ובהסכם הזה אתם רוצים לעגן מודל תשלומים מדורג לפי אבני דרך – אף פעם אל תיתנו את כל הסכום מראש ואף פעם אל תיתנו את התשלום הסופי לפני שהעבודה הסתיימה לחלוטין ואתם בדקתם אותה לפרטים. הסכם העבודה הוא בדיוק המקום לעגן את זה ויחד איתו גם נושאים נוספים כמו בדק בית, פיקוח בניה וכל פרט אחר שאתם רוצים לעגן מול קבלן שיפוצים מקצועי בפרויקט השיפוצים שלכם.
כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה