פתרונות הצללה בהתאמה אישית

מחפשים אחר פתרונות הצללה איכותיים לסביבת המגורים או המשרד? זה הזמן לדעת הכול על פתרונות הצללה בהתאמה אישית.

פתרונות הצללה בהתאמה אישית הם למעשה הגדרה כללית למגוון רחב של סוגי הצללה שונים שכל אחד ואחד מהם מותאם עבורכם בהתאם לצרכי ההצלה הנדרשים לכם בשטח הבית/דירה או המשרד. פתרונות הצללה אלו מבוססים על מוצרי הצללה מודרניים ופונקציונאליים הכוללים בין היתר: וילונות בד במבחר דגמים, וילונות ונציאנים מעץ, וילונות גלילה חשמליים או ידניים, וילונות ונציאנים המיוצרים מאלומיניום, וילונות רומים ועוד.

כיצד תתאימו את פתרון ההצלה האופטימאלי ביותר עבורכם?

פתרונות הצללה בהתאמה אישית מוצעים לכם בהתאם למספר קריטריונים מקצועיים המאפשרים לבעל המקצוע להתאים בעבורכם את פתרון ההצלה האופטימאלי ביותר. קריטריונים אלו כוללים בין היתר את גודל החלל בו תרצו להתקין את אחד ממוצרי ההצלה השונים, היקף חדירת האור הטבעי מפתחי הכניסה לחלל (בהתאם לזווית החלל ביחס לקרני השמש ואור היום) ואופי עיצוב החלל המיועד להצללה. כיום, היצע פתרונות ההצלה העומדים לרשותכם, מאפשר לכם להתאים את מוצר ההצללה המיועד לאופי החלל העיצובי של כל חלל בהתאם לצבע השולט בו ובהתאם לסגנונו העיצובי (מודרני, קלאסי, כפרי וכדומה). במקרים בהם מוצר ההצללה מותקן בשטח חוץ (מבואות כניסה וכדומה), התאמת מוצר ההצלה נעשית גם בהתאם לסוג ריצוף חוץ המותקן במקום.

פתרונות ההצלה השונים המוצעים לכם באמצעות אחד ממוצרי ההצלה אותם מנינו בפסקה הראשונה, מיועדים לכל חללי הדירה והמשרד, לרבות, סביבת המטבח, סלוני אירוח, חדרי שינה, מרפסות שירות, חדרי המתנה במשרדים, חדרי ישיבות, עמדות עבודה וכדומה. בחלק מהמקרים, פתרון ההצללה לכל אחד מחללי המגורים/עבודה השונים מיושם באמצעות מוצר הצללה אחר ובחלק מהמקרים מדובר בפתרון הצללה קונספטואלי ואחיד החולש על כל חללי הדירה או המשרד.

כיצד לבחור אנשי מקצוע לצורך התאמת פתרונות הצללה?

נותני שירות העוסקים בתחום פתרונות ההצללה חייבים להיות בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים המתמחים במתן שירות לאורך כל שלבי העבודה, החל משלב התכנון והייעוץ המקדים, דרך שלבי נטילת המדידות והתאמת פתרון ההצללה האופטימאלי ביותר עבורכם ועד לשלבי ההתקנה המורכבים. מעבר לניסיון המקצועי, אנו ממליצים לכם לבחור את נותני השירות בהתאם להתמחותם בתכנון מערכות הצללה חשמליות. כיום, חלק גדול מפתרונות ההצללה המוצעים לסביבת המגורים המודרנית או המשרד, מבוססים על מערכות הפעלה חשמליות. בנוסף, אנו ממצילים לכם לבחון את היקף מוצרי ההצללה המשווקים ומיוצרים על ידי נותן השירות ואת רמת הגימור בפרויקטים שונים אותם הם ביצעו.
 

 
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה