כל מה שאתם צריכים לדעת על פתרונות ההצללה בבית שלכם

אתם לא מפסיקים לחשוב על דרכים לשדרוג איכות החיים שלכם ברחבי הבית שלכם. למעשה, זה לא מפתיע כלל, שכן אם לא תשקיעו בבית שלכם – היכן עוד תשקיעו? במדינה כמו בישראל, בה השמש נוכחת במרבית ימות השנה, הרי שישנה חשיבות לפתרונות ההצללה השונים גם בתוך הבית וגם מחוצה לו.
 
הרי שבעת שאתם רוצים להגן על עצמכם מהשמש בעת שאתם שוהים מחוץ לבית, ניתן לעשות זאת באמצעות משקפי השמש או אפילו שמשיות. מה קורה בעת שאתם שוהים בבית שלכם ורוצים ליהנות מהצללה גם בתוך הבית וגם בחלקיו החיצוניים? כל התשובות – לפניכם.

דואגים למרפסת החיצונית שלכם

אם יש לכם בית פרטי הרי שאתם נהנים מגינה או מחצר גדולה, וגם אם הדירה שלכם הינה חלק מבניין דירות משותף, סביר כי יש לכם מרפסת שמש. לא אחת אתם מוצאים את עצמכם מבלים תחת כיפת השמיים בחצרות ובמרפסות, תוך שנדמה שיש לכם הכל, חוץ מדבר אחד – צל. לשמחתכם, כיום אינכם צריכים לקבל את השמש כגזרה, אלא ניתן ליהנות מפתרון נפלא של פרגולות הנבנות גם במרפסות וגם בחצרות. על מנת לייעל את הפרגולה ולהפוך את השימוש שלה לאפקטיבי יותר, משלבים סנטף לפרגולה.
 
מה הוא אותו הסנטף? הפרגולה מגיעה ללא כיסוי כולל ומגן, כך שנדמה כי האפקט של הפרגולה הינו חלקי במידה מסוימת. מעבר לכך שהסנטף ממנף את התועלות של הפרגולה ומאפשר לכם הצללה מלאה, הרי שמדובר גם על פתרון נפלא בחודשי החורף, בעת שאתם רוצים לשהות במרפסת או בחצר שלכם, מבלי שטיפות הגשם יגיעו אתכם במגע ישיר.

הצללה מלאה בתוך הבית שלכם

אז כעת ברור מה עליכם לעשות על מנת לזכות בפתרונות הצללה מתקדמים בעת שמדובר על החצרות או המרפסות, אך מה קורה בעת שאתם שוהים בבית שלכם, וקרני השמש עושות הכל על מנת לתפוס את תשומת לבכם? גם במקרים כאלו, אתם יכולים ליהנות מאפשרויות לא מעטות של הצללה יעילה.
 
אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לדאוג להצללה בבית שלכם היא באמצעות וילונות ההצללה. מדובר על וילונות המאפשרים לכם לשלוט בכמות האור הנכנסת אל החדר, וכך ליהנות מחלל שהאור בו מתאים עצמו אליכם. בלט מעט משרדים עושים שימוש בווילונות אלה, מאחר ובחדרים רבים עורכים ישיבות ומקרינים מצגות, ועל מנת ליהנות מתצוגה אידיאלית, יוצרים בחדר הצללה ולאחר מכן משיבים את הווילונות למצב בו קרני השמש מאירות את החדר.
 
כמו כן, הרי שתוכלו ליהנות גם מווילונות רגילים הנעים על מסילה, וכך להזיז אותם מצד אל צד על פי רצונכם. תמיד עדיף ליהנות מפתרונות הצללה מתקדמים יותר, וכך להעניק לעצמכם איכות חיים של ממש גם בבית הפרטי שלכם, ואפילו בבית העסק שלכם. כיום, יותר מתמיד – אתם אלו השולטים בכניסת האור אל החלל.

 
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה