כל היתרונות של סככות צל

מדינת ישראל היא מדינה חמה כך שתושביה יכולים ליהנות מאנרגיה סולארית ותאורה טבעית במרבית ימות השנה. קרינת השמש (וכן הטמפרטורה החמה) מאגדת יתרונות רבים אך גם חסרונות. תמיד יש לקחת בחשבון שקרינת השמש יכולה להיות מסוכנת לגוף האדם ופעמים רבות היא גורמת לאי נוחות משום שהיא מסנוורת. מסיבה זו במדינתנו מוצעים מגוון פתרונות הצללה, כמו למשל סככת הצל, פרגולות, תריסים חשמליים, רשתות צל ועוד.

אמצעי הצללה – חוץ ופנים

אמצעי ההצללה נחלקים לשניים. אותם אמצעים שמשרתים אותנו בחלקים החיצוניים של הבית או המשרד ואמצעי ההצללה הפנימיים, כלומר אלו שמשרתים אותנו בפנים הבית או המשרד. אמצעי הצללה פנימיים יכולים להיות וילונות בד, וילונות גלילה, וילונות אלומיניום, תריסים חשמליים, ונציאניים ועוד. פתרונות הצללה חיצוניים יכולים להיות סככות צל, רשתות צל, פרגולות ועוד.
 

סככות צל לכל מטרה

סככה לחוף הים – נכון להיום אחד מאמצעי ההצללה החיצוניים שאידיאליים לחוף הים הוא סככת צל. סככה זו מעניקה הגנה אידיאלית מפני הקרניים היוקדות של השמש. יש לקחת בחשבון שיש סוגים שונים של בדים לסככה (ולרשת צל), כאשר הבד האידיאלי לים הוא בד הלייקרה. דבר נוסף אותו יש לקחת הוא גודל הסככה (יש סככות שמתאימות לזוג וכאלו המיועדות ל- 4 אנשים ויותר), ניתן להזמין סככת צל באורך של 2-5 מטרים וברוחב של  1.5 עד 4 מטר רוחב.

סככה לגזיבו – ישנן סככות צל המתאימות במיוחד לגזיבו וסככות. טרם קניית הסככה תמיד יש לוודא שהיא מתאימה במידותיה לגזיבו ועשויה מבד שמבטיח הגנה מפני קרני ה- UV של השמש. נכון להיום ניתן להזמין סככות לגזיבו במגוון רחב של גדלים וצבעים.

סככות לבריכות וגינות – סככות אידיאליות גם כאמצעי הצללה לשטחי הגינה וכקירוי לבריכת שחייה. בנוסף, אנשים רבים בוחרים לקנות סככה כאשר הם יוצאים לטיולי קמפינג וזאת משום האפקטיביות שלה.

כל היתרונות בסככה אחת

אנשים רבים בוחרים לקנות סככת צל שתשרת אותם כאשר הם יוצאים לחוף הים, לטיולי קמפינג, כאשר הם מעוניינים לערוך אירועים במתחמים חיצוניים וכן כאמצעי הצללה יעיל מאוד לגינה שלהם או למתחם הבריכה. נכון להיום היתרונות של סככות הצל רבים וכוללים את העובדה שבד הסככה מספק הצללה על שטח נרחב, שניתן לבחור סככות בעיצובים וצבעים שונים, שניתן לבחור את סוג הבד האפקטיבי ביותר ושמדובר על פתרון הצללה בעלות נמוכה וזאת ביחס לרוב פתרונות ההצללה האחרים המוצעים לצרכנים.
 
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה