התקנת וילונות חשמליים במסגרת שיפוץ

וילונות הם מוצר הכרחי בכל בית ובכל חדר וחדר בבית. הוילונות מספקים לנו הגנה מפני טמפרטורה גבוהה, הצלה, מספקים פרטיות וכן תורמים רבות בפן האסתטי. אחד הפתרונות המודרניים להתקנת וילונות הוא הוילונות החשמליים. הוילונות החשמליים הפכו להיות מאוד פופולאריים בבתים רבים, שכן הם נוחים לשימוש, לא מצריכים תחזוקה רבה וכן מייצרים אוירה מודרנית וחדשנית.

אחת הדרכים הנוחות ביותר לבצע התקנת וילונות חשמליים היא במסגרת
שיפוצים, כך הלכלוך והבלאגן לא מפריעים לנו יותר מדי בסדר היום, והמראה הכולל של הבית לאחר השיפוץ יהיה מרשים פי כמה וכמה. שיפוץ הוא הזדמנות מצויינת להתקין וילונות חשמליים שכן אנו בדרך כלל משדרגים את הבית ומשנים את הנראות של החלל בזמן שיפוץ, וכך נוכל להשלים את המראה בעזרת וילונות חשמליים תואמים.

המנגנון החשמלי של הוילונות עובד בעזרת מסילה חשמלית שיש להתאים למידות של הבית ולצרכי הלקוח. ישנה גם אופציה להפעיל את המנגנון בצורה מכאנית, במידה ויש תקלה או הפסקת חשמל. הוילונות החשמליים מופעלים באמצעות מפסק בקיר, שפועל בדומה לתריס החשמלי. ישנן מערכות שמופעלות על ידי שלט במקום מפסק חשמל. בבתים בהם מותקנת מערכת בית חכם ניתן לשלב גם את פעילות הוילונות החשמליים בה.

יתרונות של וילונות חשמליים:

1. שימוש נוח ופשוט- כיום בונים חלונות גדולים, רחבים וארוכים, בצורות וזויות שונות ומעניינות. הסתה של וילון ארוך וכבד הלוך ושוב במסילת החלון היא מסורבלת וכן שוחקת את הוילון ואת המסילה. וילונות חשמליים פותרים את הבעייה הזו, השחיקה פוחתת בעשרות אחוזים, ואף חשוב מכך הקלות והנוחות בה אנו יכולים לסגור ולפתוח את הוילונות היא גדולה בהרבה.
2. תחזוקה נוחה- קל בהרבה לשמור על תחזוקתם וניקיונם של הוילונות החשמליים מאשר הוילונות המסורתיים. הפירוק וההחזרה של הוילונות למסילה הם פשוטים פי כמה מאשר וילונות רגילים.
3. התאמה אישית- לוילונות החשמליים מערכות שמסוגלות לווסת את האור לפי רצונו של בעל הבית, לאטום באופן מוחלט את הבית ולשמור על פרטיות או לאוורר. בוילון רגיל אין לנו אופציה להתאמה לפי רצוננו בכל רגע נתון.

חשוב לבחור חברה מקצועית להתקנת וילונות חשמליים:

יש לבחור חברה שתספק שירות מקצועי, עבודה איכותית ופתרונות מתקדמים. לפני בחירת חברה להתקנת וילונות חשמליים הקפידו לוודא:
1. מהי איכות המוצרים שאיתם החברה עובדת? חשוב לבחור מוצר מוצלח וכך לצמצם את הסיכוי לתקלות ובעיות במנגנון החשמלי. חשוב לוודא כי המוצרים בעלי אחריות יצרן ומוקד אליו ניתן לפנות במידת הצורך.
2. חשוב לבחור חברה בעלת צוות מנוסה ואיכותי, שיתקין בצורה מקצועית את הוילונות החשמליים בביתכם.
3. חשוב לבחור בחברה שמציעה מחיר הגיוני לביצוע העבודה. המחיר נקבע בהתאם לכמות הוילונות וגדלי החלונות. המערכות השונות נבדלות זו מזו במחיר והלקוח יכול לבחור מערכת על פי העדפתו.

 
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה