הקיץ בא? פתרונות הצללה

 
מזג האוויר הישראלי הינו מזג אוויר נפלא, המגיע לשיאו בעונת הקיץ. בעונה זו ניתן להנות ממשאבים טבעיים כמו אור השמש, אך לעתים כמויות האור דווקא מפריעות לנו ולא מטיבות עמנו. כאשר אנו רוצים לווסת את כמויות האור החודרות אל החלל בו אנו שוהים, נוכל לעשות זאת באמצעות פתרונות הצללה.
 

הצללה בחדר השינה

 
המון אנשים זקוקים לסביבה מוצלת וחשוכה על מנת לישון. בשעות הבוקר, בעת שאין פתרונות הצללה בחדר השינה והחלונות פתוחים, נכנסת כמות אדירה של אור אל חלל החדר. בצורה שכזו, אור השמש מתפקד כשעון מעורר לכל דבר, שכן אנשים רבים מתעוררים מהאור החודר אל החדר. עם התקנת פתרונות הצללה בחדר השינה הפרטי שלכם, תוכלו לוודא כי תוכלו להמשיך לישון ולהתעורר בזמנכם, ולא על פי צו השמש. בחדרי השינה תוכלו לשבץ וילונות רומים, אשר מעבר לתכלית הפונקציונאלית של הצללה, מעניקים גם מראה חם ועיצובי לחדר השינה שלכם.
 

הצללת הסלון

 
הסלון הינו החדר המשותף לבני הבית, והחלל בו נוהגים לארח. אחת מהפעילויות אשר נעים ביותר לחלוק עם אחרים היא צפייה בטלויזיה, בעיקר בעת שישנן תחרויות, משחקי גמר למיניהם או כל צפייה משותפת אשר תורמת להעצמת החוויה במשדר הטלוויזיוני. בחדרי סלון רבים ישנו חלון גדול אשר מכניס כמויות גדולות של אור אל חלל הבית. לרוב מדובר בכניסה רצויה של אור, אך לעתים כמויות האור הגדולות מחזירות אור אל הטלויזיה וכך לא ניתן להנות מצפייה איכותית במשדר. עם פתרונות הצללה לסלון גם תוכלו לווסת את כמויות האור בהם תהיו מעוניינים, וגם להעניק נופח עיצובי לחלל הסלון בביתכם.
 

עבודה משותפת עם אנשי מקצוע

 
על מנת להתאים פונקציונאליות עם נראות משגעת לחלללים השונים בבית, כדאי להסתייע באנשי המקצוע העוסקים במלאכה. כיום ישנו מבחר רב של וילונות ופתרונות הצללה, כך שלעתים קשה לבחור. צוות מיומן של אנשי מקצוע ישמח לעמוד לרשותכם ולבחור יחד איתכם את הפתרון המושלם לכם. בנוסף, עם כניסתם של אנשי מקצוע לביתכם, מומלץ באותה ההזדמנות לערוך
בדיקת בדק בית. בדק בית של מודי אדלר לדוגמא, מעניק לכם בדיקה מקיפה בביתכם, תוך ניסיון לאתר ליקויים וכשלים שונים במבנה בו אתם גרים. במקרים רבים מתגלים כשלים שיש לתקנם על מנת לדאוג לתקינות הבית ולשלומכם.
 
 
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה