כל אחד בעל נכס רוצה לשמור על הנכס שלו וכמובן לשמור על דיירי הבית מפני זרים. היום אנחנו כמעט ולא נראה בית פרטי ללא גדר, היא יכולה להיות בנויה או גדר צמחייה, היא יכולה להיות גדר אלומיניום או גדר מעץ. לא רק שאנחנו מעדיפים להתקין אותה לצורכי אבטחה אלא שהיום גם נדרשת התקנת הגדר על ידי הרשויות המקומיות כחלק מתכנון הבנייה בשטחים פרטיים.

איך הכול התחיל? השתלשלות הדברים: 

בשנים עברו, לא היו לנו בכלל גדרות, חיינו בעידן תמים, השארנו את דלתות ביתנו פתוחות לרווחה וכמעט לאף אחד לא הייתה גדר בחצר הבית. עם השנים התחלנו לנעול דלתות ולבנות גדרות המפרידות בין השטח הפרטי שלנו לבין הרחוב, הן מפני הגנה על דיירי הבית בעיקר הילדים והן מפני גנבים ופורצים. עם השנים הדרישה נכנסה להיות בתוקף במשרדי הרשויות המקומיות והעיריות השונות והיום גדרות החצר מהוות כחלק בלתי נפרד בתכנון ועיצוב הבית. 

איך להתאים את הגדר לעיצוב הבית? 

אם אתם בתהליך בניית ביתכם הפרטי, אתם כנראה מלווים באדריכל או מעצב, תוכלו להתייעץ איתו על עיצוב הגדר בביתכם. אם אתם מתקינים גדר בבית פרטי ישן שאין בו גדר למשל עליכם לדעת שישנם מקרים רבים בהם הרשויות המקומיות מציבות דרישות לגובה הגדר ולפעמים גם לסוג הגדר וכדי לדעת את הדרישות הללו עליכם לפנות למחלקת הנדסה בעירייה או ברשות המקומית ולשאול שם. לאחר שאתם יודעים את המגבלות הקיימות מצד הרשויות תוכלו לבחור את סוג הגדר והעיצוב אותו אתם רוצים להתקין בחצר ביתכם. 

ממי להזמין גדר לחצר הבית?

עליכם תחילה לבחור את סוג הגדר אותה אתם רוצים להתקין. לאחר בחירת הסוג תוכלו לפנות לנגרים במקרה של גדר מעץ או לאנשי פרזול ומתכת לגדר אלומיניום. 

מה הם היתרונות הבולטים?

- חיי גדר אלומיניום ארוכים מחיי גדרות העץ.

- לא נידרש טיפול והתחזוקה של גדרות האלומיניום קל הרבה יותר מגדרות עץ.

- מחיר משתלם וזול יותר מגדרות עץ.

- ניתן להרכבה עצמית וכך להוזיל עוד יותר את העלויות. 

- גמישות עיצובית, ניתן להוסיף ולהוריד אלמנטים וגם לקבוע את המרווחים שבין לוחות האלומיניום. 

המגוון הרחב שניתן להשיג בגדרות אלומיניום הינו גדול ורחב, אם גדרות מעץ הן היו פופולריות בשנים עברו, היום יותר ויותר בעלי בתים פרטיים בוחרים בהתקנת גדרות אלומיניום ולא בכדי, שכן גדרות אלומיניום עמידים יותר, התקנתם קלה ומהירה וניתן להשיג אותן בעיצובים שונים ומגוונים. 

 
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

טלפון: 03-3752585  

 דוא"ל:  
wintexisrael@gmail.com

  ווינטקס - פתרונות הצללה